CHW-2R7156R-TW
Numărul produsului DigiKey
4688-CHW-2R7156R-TW-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CHW-2R7156R-TW
Descriere
2.7V 15F 12.5X25 EDLC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 35mOhm la 1kHz 1000 ore la 85°C
Categorie
Grad
Producător
CDA (Zhifengwei Technology)
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Pungă
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
15 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
1,240" (31,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
35mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C