RZ3A60A75
Numărul produsului DigiKey
1864-1249-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RZ3A60A75
Descriere
SSR RELAY 3PST-NO 75A 42-660V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) 3PST-NO (3 de formă A) Modul
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RZ3A60A75 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Sarcină
42 V ~ 660 V
Prod.
Curent de sarcină
75 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CE, CSA, cUR, EAC, UR
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, Traversare zero
Calificare
Tensiune - Intrare
24 – 275V c.a., 24 – 50V c.c.