RM1D500D10
RM1D500D10
RM1D500D10
Numărul produsului DigiKey
1864-RM1D500D10-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RM1D500D10
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 10A 1-500V
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Modele EDA/CAD
RM1D500D10 Modele
Tensiune - Sarcină
1 V ~ 500 V
Prod.
Curent de sarcină
10 A
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Agenție de aprobare
CE, CSA, cURus, EAC, UKCA
Tip ieșire
DC
Calificare
Tensiune - Intrare
4,5 – 32V c.c.