RM1D060D100
Numărul produsului DigiKey
1864-RM1D060D100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RM1D060D100
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 100A 1-60V
Modele EDA/CAD
RM1D060D100 Modele
Tensiune - Sarcină
1 V ~ 60 V
Prod.
Curent de sarcină
100 A
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Tensiune - Intrare
4 – 32V c.c.