RM1A48D50
Numărul produsului DigiKey
1864-1229-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RM1A48D50
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 50A 42-530V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Modele EDA/CAD
RM1A48D50 Modele
Tensiune - Sarcină
42 V ~ 530 V
Prod.
Curent de sarcină
50 A
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Agenție de aprobare
CCC, CE, CSA, cURus, EAC, UKCA
Tip ieșire
AC, Traversare zero
Calificare
Tensiune - Intrare
4 – 32V c.c.