RM1A23D25
Numărul produsului DigiKey
1864-1221-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RM1A23D25
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-265V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) Puc de hochei
Modele EDA/CAD
RM1A23D25 Modele
Categorie
Tensiune - Sarcină
24 V ~ 265 V
Prod.
Curent de sarcină
25 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CCC, CE, CSA, cURus, EAC, UKCA
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, Traversare zero
Calificare
Tensiune - Intrare
3 – 32V c.c.