RGS1A60D50KKE
Numărul produsului DigiKey
1864-RGS1A60D50KKE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RGS1A60D50KKE
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 50A 42-660V
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) Modul
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RGS1A60D50KKE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Sarcină
42 V ~ 660 V
Prod.
Curent de sarcină
50 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Șină DIN
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CE, CSA, cURus, EAC, GL, UKCA, VDE
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, Traversare zero
Calificare
Tensiune - Intrare
4 – 32V c.c.