RGC1A23D20KKE
Numărul produsului DigiKey
1864-2710-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RGC1A23D20KKE
Descriere
SSR ZC 230V 23A 800VP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor cu semiconductori SPST-NO (1 de formă A) 23 A 24 – 240V Cu montare pe carcasă, Șină DIN Bornă cu șurub
Modele EDA/CAD
RGC1A23D20KKE Modele
Categorie
Tip ieșire
AC, Traversare zero
Producător
Carlo Gavazzi Inc.
Curent de sarcină
23 A
Serie
Tensiune - Intrare
3 – 32V c.c.
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Sarcină
24 – 240V