RA2A23D40C
Numărul produsului DigiKey
1864-2669-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RA2A23D40C
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 40A 24-265V
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) x 2 Puc de hochei
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RA2A23D40C Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Sarcină
24 V ~ 265 V
Prod.
Curent de sarcină
40 A
Serie
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CE, CSA, cURus, EAC
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, Traversare zero
Calificare
Tensiune - Intrare
4,5 – 32V c.c.