DIB01CB2310A
Numărul produsului DigiKey
1864-DIB01CB2310A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DIB01CB2310A
Descriere
115-230VAC CURR. RLY
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Detectare curent c.a./c.c. 115 – 230V c.a.
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DIB01CB2310A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp întârziere
0,1 sec. – 30 sec.
Producător
Carlo Gavazzi Inc.
Tensiune - Alimentare
115 – 230V c.a.
Serie
Tip ieșire
Releu
Ambalaj
Cutie
Circuit
SPDT (1 formă C)
Stare piesă
Activ
Valoare nominală contact la tensiune
8A la 250V c.a.
Tip
Detectare curent c.a./c.c.
Tip montare
Șină DIN
Stare decuplare
Sub tensiune, Blocare superioară/inferioară
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Interval decuplare
0,1 – 10A c.a./c.c.