CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5
Numărul produsului DigiKey
370-1058-2-ND - Bandă și mosor (TR)
370-1058-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
370-1058-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, Pas 5,50mm
Categorie
Capacitanță sarcină
12,5pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 kOhms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
32.768 kHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,343" L x 0,146" l (8,70mm x 3,70mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,098" (2,50mm)