MF72-010D9
Numărul produsului DigiKey
317-1161-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MF72-010D9
Descriere
ICL 10 OHM 20% 2A 11MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 10 Ohms ±20% 2 A 0,433" (11,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF72-010D9 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
2 A
Producător
Cantherm
R la curent
458 mOhms
Serie
Diametru
0,433" (11,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
10 Ohms
Calificare
Toleranță
±20%