FB160808T-601Y-S
Numărul produsului DigiKey
4713-FB160808T-601Y-STR-ND - Bandă și mosor (TR)
4713-FB160808T-601Y-SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4713-FB160808T-601Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FB160808T-601Y-S
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 450mA 400mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
400mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
450mA