FB100505T-102Y-S
Numărul produsului DigiKey
4713-FB100505T-102Y-STR-ND - Bandă și mosor (TR)
4713-FB100505T-102Y-SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4713-FB100505T-102Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FB100505T-102Y-S
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 50mA 1,5Ohm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,5Ohm
Producător
Cal-Chip Electronics, Inc.
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
50mA