ZMTG03CJS02WCE24
Numărul produsului DigiKey
108-ZMTG03CJS02WCE24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZMTG03CJS02WCE24
Descriere
SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator SPDT Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ZMTG03CJS02WCE24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Conductori de sârmă
Producător
C&K
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Cutie
Forță operare
50gf
Stare piesă
Activ
Forță eliberare
8,000gf
Circuit
SPDT
Poziție de lucru
0,398" (10,1mm)
Funcție de comutare
Pornit-mamă
Pre-deplasare
0,118" (3,0mm)
Valoare nominală curent (Amp)
3A (c.a./c.c.)
Deplasare diferențial
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Suprareglare
0,024" (0,6mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V
Durată de funcționare mecanică
1,000,Cicluri 000
Tip dispozitiv de acționare
Manetă, Rolă simulată
Durată de funcționare electrică
10,Cicluri 000
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C