RM105002BCB
RM105002BCB
RM105002BCB
Numărul produsului DigiKey
CKN10700-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RM105002BCB
Descriere
SWITCH ROTARY 5POS 500MA 24V
Referință client
Descriere detaliată
Comutator rotativ 5 Poziție SP5T 500mA (c.c.) AC Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RM105002BCB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V
Producător
C&K
Tip dispozitiv de acționare
Set șurubelnițe
Serie
Lungime dispozitiv de acționare
Încastrat
Ambalaj
Vrac
Unghi de basculare
45°
Stare piesă
Inactual
Material contact
Alamă
Număr de poziţii
5
Finisaj contact
Auriu
Opritori indice
Fixat
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de platforme
1
Stil terminație
Pin PC
Număr de poli per platformă
1
Caracteristici
Circuit per platformă
SP5T
Adâncime în spatele panoului
7,37mm
Sincronizare contact
Fără scurtcircuit (BBM)
Dimensiuni decupare panou
Valoare nominală curent (Amp)
500mA (c.c.)