Imaginea pentru RKC2SJR170SMTR LFS nu este disponibilă
RKC2SJR170SMTR LFS
Numărul produsului DigiKey
108-RKC2SJR170SMTRLFSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
RKC2SJR170SMTR LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RKC2SJR170SMTR LFS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Derivație J
Prod.
Contur
3,50mm x 2,70mm
Serie
Iluminare
Neiluminat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Tip, culoare iluminare
Stare piesă
Activ
Tensiune iluminare (nominală)
Circuit
SPST-NO
Forță operare
350gf
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Protecție la infiltrare
Valoare nominală contact la tensiune
0,02A la 15V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Buton dreptunghiular
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
1,70mm
Deplasare comutator
0,15mm