PTS647SK38SMTR2 LFS
Numărul produsului DigiKey
108-PTS647SK38SMTR2LFSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
108-PTS647SK38SMTR2LFSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
108-PTS647SK38SMTR2LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS647SK38SMTR2 LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTS647SK38SMTR2 LFS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Prod.
Contur
4,50mm x 4,50mm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Forță operare
250gf
Protecție la infiltrare
IP40
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
3,80mm
Deplasare comutator
0,25mm