PTS645SJM73JSMTR92 LFS
Numărul produsului DigiKey
108-PTS645SJM73JSMTR92LFSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
108-PTS645SJM73JSMTR92LFSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
108-PTS645SJM73JSMTR92LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS645SJM73JSMTR92 LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTS645SJM73JSMTR92 LFS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Derivație J
Prod.
Contur
6,00mm x 6,00mm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Forță operare
160gf
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Piston pentru capac
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
7,30mm