PTS645SH43SMTR92 LFS
Numărul produsului DigiKey
CKN11907TR-ND - Bandă și mosor (TR)
CKN11907CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CKN11907DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS645SH43SMTR92 LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTS645SH43SMTR92 LFS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Prod.
Contur
6,00mm x 6,00mm
Serie
Iluminare
Neiluminat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip, culoare iluminare
Stare piesă
Activ
Tensiune iluminare (nominală)
Circuit
SPST-NO
Forță operare
200gf
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Protecție la infiltrare
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Standard
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
4,30mm