PTS636SP43 LFS
Numărul produsului DigiKey
CKN12304-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS636SP43 LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Orificiu străpuns
Modele EDA/CAD
PTS636SP43 LFS Modele
Stil terminație
Pin PC
Prod.
Contur
6,00mm x 3,50mm
Ambalaj
Vrac
Forță operare
320gf
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C
4,30mm
Deplasare comutator
0,30mm