PTS636SM43SMTR LFS
Numărul produsului DigiKey
108-PTS636SM43SMTRLFSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
108-PTS636SM43SMTRLFSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
108-PTS636SM43SMTRLFSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS636SM43SMTR LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Modele EDA/CAD
PTS636SM43SMTR LFS Modele
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Prod.
Contur
6,00mm x 3,50mm
Forță operare
180gf
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C
4,30mm
Deplasare comutator
0,30mm