PTS636 SM25F SMTR LFS
PTS636 SM25F SMTR LFS
PTS636SM25FSMTR LFS
Numărul produsului DigiKey
CKN12329-2-ND - Bandă și mosor (TR)
CKN12329-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CKN12329-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS636SM25FSMTR LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Modele EDA/CAD
PTS636SM25FSMTR LFS Modele
Stil terminație
Plăcuță SMD (SMT)
Prod.
Contur
6,00mm x 3,50mm
Forță operare
180gf
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C
2,50mm
Deplasare comutator
0,25mm