PTS526SKG15SMTR2 LFS
Numărul produsului DigiKey
CKN12223-2-ND - Bandă și mosor (TR)
CKN12223-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CKN12223-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS526SKG15SMTR2 LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTS526SKG15SMTR2 LFS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Prod.
Contur
5,20mm x 5,20mm
Serie
Iluminare
Neiluminat
Digi-Reel®
Tip, culoare iluminare
Stare piesă
Activ
Tensiune iluminare (nominală)
Circuit
SPST-NO
Forță operare
260gf
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Protecție la infiltrare
IP40
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Standard
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
1,50mm
Deplasare comutator
0,25mm