8121SDCGE
8121SDCGE
8121SDCGE
Numărul produsului DigiKey
CKN1622-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
8121SDCGE
Descriere
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare SPDT Standard Montare panou, Posterior
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
8121SDCGE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Alb
Serie
Tip, culoare iluminare
Ambalaj
Vrac
Tensiune iluminare (nominală)
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Pin PC
Tip montare
Montare panou, Posterior
Protecție la infiltrare
Tip
Standard
Caracteristici
Feedback tactil
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 6,35mm diam.
Funcție de comutare
Pornit-mamă
Temperatură de funcționare
-30°C – 75°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A (c.a./c.c.)
Durată de funcționare mecanică
Valoare nominală tensiune - C.a.
120 V
Durată de funcționare electrică
60,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
28 V