PWWR0013F1R00K9
Numărul produsului DigiKey
4506-PWWR0013F1R00K9-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PWWR0013F1R00K9
Descriere
1OHMS 1% 13.5W +100PPM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Ohms ±1% 13,5W Rezistență axială Axial – Bobinat
Categorie
Caracteristici
Prod.
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 350°C
Ambalaj
Vrac
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,374" diam. x 1,949" L (9,50mm x 49,50mm)