MMFR2568B20K0V9
Numărul produsului DigiKey
4506-MMFR2568B20K0V9-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MMFR2568B20K0V9
Descriere
20KOHMS 0.1% 0.25W 5PPM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial – Peliculă metal
Categorie
Caracteristici
Prod.
Coeficient de temperatură
±5ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-50°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,098" diam. x 0,268" L (2,50mm x 6,80mm)