RF292APG
Numărul produsului DigiKey
708-RF292APG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RF292APG
Descriere
CONN 2.92MM P FOR CABLES
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,92mm Conector Mufă, Pin tip tată 50Ohm Suspendat liber (în linie) Aliaj de lipit
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Prod.
Culoare carcasă
Argintiu
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Material contact central
Aliaj cupru beriliu
Stil conector
Include
Tip conector
Mufă, Pin tip tată
Material corp
Oțel inoxidabil
Terminație contact
Aliaj de lipit
Finisaj corp
Terminație ecranare
Aliaj de lipit
Placare contact central
Impedanță
50Ohm
Material dielectric
Polieterimidă (PEI)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-65°C – 165°C
Caracteristică montare
Valoare nominală tensiune
250 V
Grup cablu
Cicluri de conectare
500
Tip fixare
Filetat
Pierdere la inserare
Frecvență - Max
40 GHz