PXPPVC12TSFM12AFBIFB
Numărul produsului DigiKey
708-PXPPVC12TSFM12AFBIFB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXPPVC12TSFM12AFBIFB
Descriere
CONN SPLIT M12 12POS F-M-F
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Categorie
Material carcasă
Policlorură de vinil (PVC)
Producător
Bulgin
Culoare carcasă
Serie
Caracteristici
Piuliță de cuplare
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Stare piesă
Activ
Ecranare
Fără ecranare
Stil conector
Distribuitor în formă de T
Include
Conversie de la (capăt adaptor)
Socluri tip mamă
Valoare nominală curent (Amp)
1,5A
Conversie la (capăt adaptor)
Pini tip tată (2)
Valoare nominală tensiune
30V
Dimensiune carcasă - Inserție (conversie de la)
M12
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C