PXMBNI23FPM12ASCM20
Numărul produsului DigiKey
708-2249-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PXMBNI23FPM12ASCM20
Descriere
CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Referință client
Descriere detaliată
12 Poziție conector circular Soclu, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PXMBNI23FPM12ASCM20 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
12
Valoare nominală curent (Amp)
8A
Dimensiune carcasă - Inserție
M23-12
Valoare nominală tensiune
200V c.a./c.c.
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
Tip montare
Montare panou
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C