PX0707/S/25
Numărul produsului DigiKey
708-1173-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PX0707/S/25
Descriere
CONN RCPT FMALE 25POS GOLD SLDR
Descriere detaliată
25 (Alimentare) Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Aliaj de lipit
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Negru
Serie
Protecție la infiltrare
IP68/IP69K - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
UL94 HB
Caracteristici
Blocare placă
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
25 (Alimentare)
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Dimensiune carcasă - Inserție
Valoare nominală tensiune
50V c.a./c.c.
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
Tip montare
Montare panou, Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C