PX0695/15/63
PX0695/15/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0695/15/63
Numărul produsului DigiKey
708-1355-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PX0695/15/63
Descriere
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PX0695/15/63 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 32,26mm x 24,77mm
Curent nominal - Admisie aparat
10A
Grosime panou
0,059" (1,50mm)
Tensiune nominală - Admisie aparat
250V c.a.