PX0695/15/28
Numărul produsului DigiKey
708-1354-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PX0695/15/28
Descriere
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector de intrare alimentare Soclu, Socluri tip mamă IEC 320-2-2/F Montare panou, Înclichetare
Categorie
Valoare nominală curent - Disjunctor
Producător
Bulgin
Include o siguranță
Nu
Serie
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Ambalaj
Vrac
Terminație
Aliaj de lipit
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Stil conector
IEC 320-2-2/F
Suport siguranță, sertar
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 32,26mm x 24,77mm
Curent nominal - Admisie aparat
10A
Grosime panou
0,059" (1,50mm)
Tensiune nominală - Admisie aparat
250V c.a.