PX0580/48
PX0580/48
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0580/48
Numărul produsului DigiKey
708-2630-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PX0580/48
Descriere
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Descriere detaliată
Conector de intrare alimentare Soclu, Lame tip tată IEC 320-C14 Montare panou, Flanșă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PX0580/48 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent - Disjunctor
Producător
Bulgin
Include o siguranță
Nu
Serie
Tip montare
Montare panou, Flanșă
Ambalaj
Vrac
Terminație
Conectare rapidă – 0,189" (4,8mm)
Caracteristici
Montură în partea frontală sau posterioară
Stil conector
IEC 320-C14
Suport siguranță, sertar
Tip conector
Soclu, Lame tip tată
Dimensiuni decupare panou
Dimensiune variabilă
Curent nominal - Admisie aparat
10A
Grosime panou
Tensiune nominală - Admisie aparat
250V c.a.