PX0579/63
Numărul produsului DigiKey
708-2629-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PX0579/63
Descriere
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector de intrare alimentare Soclu, Lame tip tată IEC 320-C14 Montare panou, Flanșă
Modele EDA/CAD
PX0579/63 Modele
Tip montare
Montare panou, Flanșă
Terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Caracteristici
Montură în partea frontală sau posterioară
Dimensiuni decupare panou
Dimensiune variabilă
Curent nominal - Admisie aparat
10A
Grosime panou
Tensiune nominală - Admisie aparat
250V c.a.