PX0575/15/PC
PX0575/15/PC
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0575/15/PC
Numărul produsului DigiKey
708-2622-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PX0575/15/PC
Descriere
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Modele EDA/CAD
PX0575/15/PC Modele
Tip montare
Montare panou, Înclichetare;Orificiu străpuns, Unghi drept
Terminație
Aliaj de lipit
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 27,40mm x 19,80mm
Curent nominal - Admisie aparat
10A
Grosime panou
0,059" (1,50mm)
Tensiune nominală - Admisie aparat
250V c.a.