PX0575/10/28
Numărul produsului DigiKey
708-1918-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PX0575/10/28
Descriere
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector de intrare alimentare Soclu, Lame tip tată IEC 320-C14 Montare panou, Înclichetare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PX0575/10/28 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent - Disjunctor
Producător
Bulgin
Include o siguranță
Nu
Serie
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Ambalaj
Vrac
Terminație
Aliaj de lipit
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Stil conector
IEC 320-C14
Suport siguranță, sertar
Tip conector
Soclu, Lame tip tată
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 27,40mm x 19,80mm
Curent nominal - Admisie aparat
10A
Grosime panou
0,039" (1,00mm)
Tensiune nominală - Admisie aparat
250V c.a.