PX0413/10S/PC
Numărul produsului DigiKey
708-1084-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PX0413/10S/PC
Descriere
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Descriere detaliată
10 (Alimentare) Poziție conector circular Soclu, Socluri tip mamă Aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PX0413/10S/PC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Negru
Serie
Protecție la infiltrare
IP68/IP69K - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Caracteristici
Rezistent la UV
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
10 (Alimentare)
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Dimensiune carcasă - Inserție
Valoare nominală tensiune
50V c.a./c.c.
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
Tip montare
Montare panou, Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C