PX0413/10P/PC
Numărul produsului DigiKey
708-1077-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PX0413/10P/PC
Descriere
CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 (Alimentare) Poziție conector circular Soclu, Pini tip tată Aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PX0413/10P/PC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Negru
Serie
Protecție la infiltrare
IP68/IP69K - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Rezistent la UV
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
10 (Alimentare)
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Dimensiune carcasă - Inserție
Valoare nominală tensiune
50V c.a./c.c.
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
Tip montare
Montare panou, Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C