PF0033/15/63
PF0033/15/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0033/15/63
Numărul produsului DigiKey
708-1334-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PF0033/15/63
Descriere
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector de intrare alimentare Soclu, Lame tip tată – Modul IEC 320-C14 Montare panou, Înclichetare
Categorie
Valoare nominală curent - Disjunctor
Producător
Bulgin
Include o siguranță
Da (siguranța nu este inclusă)
Serie
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Ambalaj
Vrac
Terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Caracteristici
Stil conector
IEC 320-C14
Suport siguranță, sertar
Compartiment inclus, Cu siguranțe tip Twin
Tip conector
Soclu, Lame tip tată – Modul
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 27,30mm x 31,12mm
Curent nominal - Admisie aparat
10A
Grosime panou
0,059" (1,50mm)
Tensiune nominală - Admisie aparat
250V c.a.