PF0011/30/63
Numărul produsului DigiKey
708-2956-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PF0011/30/63
Descriere
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector de intrare alimentare Soclu, Lame tip tată – Modul IEC 320-C14 Montare panou, Înclichetare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PF0011/30/63 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent - Disjunctor
Producător
Bulgin
Include o siguranță
Da (siguranța nu este inclusă)
Serie
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Ambalaj
Vrac
Terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Stil conector
IEC 320-C14
Suport siguranță, sertar
Compartiment inclus
Tip conector
Soclu, Lame tip tată – Modul
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 27,30mm x 31,12mm
Curent nominal - Admisie aparat
10A
Grosime panou
0,118" (3,00mm)
Tensiune nominală - Admisie aparat
250V c.a.