MPZI022/F/RD/24
Numărul produsului DigiKey
708-2569-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZI022/F/RD/24
Descriere
SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 1A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare SPST-NO Piezo Montare panou, Frontal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPZI022/F/RD/24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Argintiu
Serie
Tip, culoare iluminare
Led, Roșu
Ambalaj
Vrac
Tensiune iluminare (nominală)
24V c.a./c.c.
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conductori de sârmă
Tip montare
Montare panou, Frontal
Protecție la infiltrare
IP68/IP69K - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Tip
Piezo
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 22,00mm diam.
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A (c.a./c.c.)
Durată de funcționare mecanică
10,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.a.
24 V
Durată de funcționare electrică
10,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V