MPI005RTELSAM12
Numărul produsului DigiKey
708-MPI005RTELSAM12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPI005RTELSAM12
Descriere
SWITCH PB SPCO ILLUM AMB SS
Tip, culoare iluminare
Led, Culoarea chihlimbarului
Tensiune iluminare (nominală)
12V c.a.
Stil terminație
Bornă cu șurub
Dimensiuni decupare panou
Circular - 19,20mm diam.
Temperatură de funcționare
-25°C – 55°C
Valoare nominală curent (Amp)
5A (c.a./c.c.)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V