MPI005R28LSAM12 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bulgin
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Bulgin
În stoc: 0
Fișă de date
Comutator cu buton de apăsare DPST-NO/NC Anti-vandalism, Iluminat Montare panou, Frontal
Bulgin Automation Connectors Available At Digi-Key
Bulgin and Arcoelectric Switches Available at Digi-Key
MPI005R28LSAM12
Numărul produsului DigiKey
708-MPI005R28LSAM12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPI005R28LSAM12
Descriere
SWITCH PB SPCO ILLUM AMB SS
Tip, culoare iluminare
Led, Culoarea chihlimbarului
Tensiune iluminare (nominală)
12V c.a.
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,110" (2,8mm)
Dimensiuni decupare panou
Circular - 19,20mm diam.
Temperatură de funcționare
-25°C – 55°C
Valoare nominală curent (Amp)
5A (c.a./c.c.)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V