MPI005OTELSWH12
Numărul produsului DigiKey
708-MPI005OTELSWH12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPI005OTELSWH12
Descriere
SWITCH PB SPCO ILLUM WHT SS
Tip, culoare iluminare
Led, Alb
Tensiune iluminare (nominală)
12V c.a.
Stil terminație
Bornă cu șurub
Dimensiuni decupare panou
Circular - 19,20mm diam.
Temperatură de funcționare
-25°C – 55°C
Valoare nominală curent (Amp)
5A (c.a./c.c.)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V