MPI005D28LARD12
Numărul produsului DigiKey
708-MPI005D28LARD12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPI005D28LARD12
Descriere
SWITCH PB SPCO ILLUM RED ALUM
Tip, culoare iluminare
Led, Roșu
Tensiune iluminare (nominală)
12V c.a.
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,110" (2,8mm)
Dimensiuni decupare panou
Circular - 19,20mm diam.
Temperatură de funcționare
-25°C – 55°C
Valoare nominală curent (Amp)
5A (c.a./c.c.)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V