MPI005D28LAGN12
Numărul produsului DigiKey
708-MPI005D28LAGN12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPI005D28LAGN12
Descriere
SWITCH PB SPCO ILLUM GRN ALUM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare DPST-NO/NC Anti-vandalism, Iluminat Montare panou, Frontal
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Argintiu
Serie
Tip, culoare iluminare
Led, Verde
Tensiune iluminare (nominală)
12V c.a.
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,110" (2,8mm)
Protecție la infiltrare
IP65 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Dimensiuni decupare panou
Circular - 19,20mm diam.
Funcție de comutare
Pornit-oprit, Oprit-Pornit
Temperatură de funcționare
-25°C – 55°C
Valoare nominală curent (Amp)
5A (c.a./c.c.)
Durată de funcționare mecanică
1,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Durată de funcționare electrică
50,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V