MPI002/FL/BL/24
Numărul produsului DigiKey
708-2541-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPI002/FL/BL/24
Descriere
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare SPST-NO Anti-vandalism, Iluminat Montare panou, Frontal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPI002/FL/BL/24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Argintiu
Prod.
Tip, culoare iluminare
Led, Albastru
Ambalaj
Vrac
Tensiune iluminare (nominală)
24V c.c.
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conductori de sârmă
Tip montare
Montare panou, Frontal
Protecție la infiltrare
IP66 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Tip
Anti-vandalism, Iluminat
Caracteristici
Oțel inoxidabil
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 19,20mm diam.
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Valoare nominală curent (Amp)
50mA (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
750,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
24 V