C7510T250G
Numărul produsului DigiKey
708-C7510T250G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
C7510T250G
Descriere
ILLUMINATED GREEN WATERPROOF ON-
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu basculare DPST 30A (c.a.) 250 V Montare panou, Înclichetare
Categorie
Marcaj dispozitiv de acționare
Fără marcaj
Prod.
Tip, culoare iluminare
Led, Verde
Serie
Tensiune iluminare (nominală)
250V c.a.
Ambalaj
Pungă
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
IP68 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 30,00mm x 22,00mm
Funcție de comutare
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
Agenție de aprobare
cURus
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V