PBB-11821-4
Numărul produsului DigiKey
PBB-11821-4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PBB-11821-4
Descriere
BOX PLASTIC GRAY 9.13"L X 3.15"W
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cutie Plastic, Fibră de sticlă/Poliester, Policarbonat Gri Capac inclus 9,134" L x 3,150" l (232,00mm x 80,00mm) X 3,346" (85,00mm)
Categorie
Proiectare
Capac inclus
Prod.
Material
Serie
Culoare
Gri
Ambalaj
Vrac
Grosime
0,118" (3,00mm)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Orificii pentru butoane de apăsare – 4
Tip container
Cutie
Valori nominale
Mărime/Dimensiune
9,134" L x 3,150" l (232,00mm x 80,00mm)
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Înălțime
3,346" (85,00mm)
Informații expediere
Expediat de la DigiKey
Suprafață (L x l)
28,8in² (186cm²)